فعال شدن قابلیت تبادل بازدید رایگان

تاریخ انتشار: 1399/7/18


امروزه یکی از ساده ترین روشهای افزایش آمار بازدید کنندگان رایگان یک وب سایت استفاده از سیستم تبادل بازدید و ترافیک می باشد .

این امکان رایگان و کاربردی در شیک رنک فعال شد .


• تبادل ترافیک و بازدید رفرال رایگان
یک ابزار بازدید خودکار است که به کاربران امکان می دهد به طور خودکار از سایتهای دیگر بازدید کنند و امتیاز کسب کنند و سپس کاربر باید وب سایت خود را برای دریافت بازدید رفرال ،رایگان به سیستم اضافه کند.

در ابتدا کاربر هنگام بازدید از سایت سایر کاربران امتیاز کسب می کند. ( بنابراین کاربران برای افزایش امتیاز از وب سایت های دیگر بازدید می کنند.)

همین عمل برای شما اتفاق می افتد و امتیاز کسب شده شما در پنل با افزودن سایت و اختصاص امتیاز به بازدید از سایت شما تبدیل میشود .


سیستم تبادل بازدید رایگان چگونه کار می کند؟
یک کاربر فقط باید بر روی دکمه شروع بازدید خودکار و کسب امتیاز در پنل کاربری کلیک کند و به پاپ آپ اجازه دهد و بازدید خودکار و تبادل ترافیک را به طور اتوماتیک 20 ثانیه دیگر وب سایت ها را باز کند و امتیاز کاربر به طور خودکار محاسبه و افزایشمی یابد.

بهترین راه برای افزایش بازدید رایگان و واقعی وب سایت و(کاهش رتبه الکسا)به صورت رایگان با روش تبادل ترافیک_از سایت دیگران در سیستم بازدید کنید تا هزاران نفر از س ایت شما بازدید کنند .


تبادل ترافیک نوعی بازدید رفرال و ارجاعی محسوب میشود که یک ایده جدید و کاربردیست و اجازه می دهد تا افرادی که نیاز به افزایش بازدید دارند، با هم متحد شوند و بازدید ها را به وب سایت های خود اختصاص دهند. هر کاربر یک هدف مشترک دارد (افزایش بازدید و ارتقا رتبه سایت برای وب سایت های خود) و تبادل ترافیک جای خوبی برای آنها است که این فرایند سیستماتیک را در یک محیط امن و ساده انجام می دهند. افراد با مراجعه به وب سایت های دیگران امتیاز کسب می کند و به نوبه خود می توانند از این امتیازات جهت افزون سایت به سیستم استفاده کرده تا سایر بازدید کنندگان از وب سایت های خودشان بازدید کنند. و این چرخه همچنان ادامه دارد.صفحه اصلی - افزایش ورودی گوگل پلکانی - خرید ورودی گوگل ایرانی - تبلیغ در گوگل - خرید ورودی گوگل - خرید رپورتاژ آگهی - خرید بک لینک - خرید بک لینک اقساطی - بلاگ شیک رنک - تماس با ما