افزایش 10 درصدی نرخ خدمات و سرویس ها

تاریخ انتشار: 1399/7/10

به اطلاع کاربران گرامی سامانه شیک رنک می رساند :

از آنجایی که 90 درصد از خدمات مجموعه شیک رنک پکیج های بین المللی می باشد و هرگونه افزایش نرخ ارز بر روی قیمت نهایی سرویس های شیک رنک اثر گذار خواهد بود .

با این وجود در شرایط بحرانی اقتصادی فعلی پکیج ها و خدمات تیم شیک رنک همچنان با مقاومت شدید خود در برابر افزایش قیمت تا به امروز بصرفه ترین نرخ های اقتصادی را به مشتریان خود ارائه نموده است .

در صورتی که سایت های همکار تا 4 الی 6 برابر نرخ قبلی شان نیز افزایش قیمت خدمات جهت جلوگیری از زیان های اقتصادی مجموعه خود داشته اند .

و ما نیز به ناچار در آستانه افزایش فقط 10 الی 30 درصدی نرخ کلیه سرویس ها از تاریخ 99/07/20 الی 99/07/30 خواهیم بود و در این راستا سعی خواهد شد بصورت حداکثر چند ماه یکبار نرخ پکیج ها و خدمات را بروز رسانی نماییم .

اما در تلاشیم است با ارائه پکیج های شگفت انگیز سرویس هایی بی نظیر و با کیفیت را با تخفیف ویژه در بدترین شرایط اقتصادی فعلی از هر گونه فشار اقتصادی به مشتریان دائمی خود جلوگیری نماییم .صفحه اصلی - افزایش ورودی گوگل پلکانی - خرید ورودی گوگل ایرانی - تبلیغ در گوگل - خرید ورودی گوگل - خرید رپورتاژ آگهی - خرید بک لینک - خرید بک لینک اقساطی - بلاگ شیک رنک - تماس با ما