آپدیت تعرفه ها و بروزرسانی قیمت ها

تاریخ انتشار: 1398/12/6

به اطلاع کاربران گرامی سامانه شیک رنک می رساند :

از آنجایی که 90 درصد از خدمات مجموعه شیک رنک پکیج های بین المللی می باشند هر گونه افزایش نرخ ارز بر روی نرخ سرویس های مجموعه شیک رنک اثر گذار خواهد بود .

با این وجود و در هر شرایط بحرانی پکیج ها و خدمات تیم شیک رنک همچنان با مقاومت شدید خود در برابر افزایش نرخ ارز و قیمت ها تا به امروز بصرفه ترین نرخ های اقتصادی را به مشتریان خود ارائه نموده است .

در صورتی که سایت های همکار تا 3 الی 4 برابر نیز افزایش قیمت خدمات جهت جلوگیری از زیان های اقتصادی مجموعه خود داشته اند .

تیم شیک رنک در تلاش است تا با حفظ نرخ خدمات خود در بدترین شرایط اقتصادی فعلی از هر گونه فشار اقتصادی به مشتریان دائمی خود جلوگیری نمایید .

تاریخ افزایش قیمت ها و آپدیت پکیج ها
از تاریخ 98/12/10 در صورت ادامه بی ثباتی نرخ ارز به ناچار مجبور به افزایش 20 الی 40 درصدی خدمات و پکیج های شیک رنک خواهیم بود .

مجموعه شیک رنک تمام توان تلاش خود را جهت ارائه بصرفه ترین پکیچ ها و خدمات با حداکثری بازدهی بکار خواهد گرفت و همچنین با ارائه طرح های تخفیفی در شرایط خاص از بار اقتصادی مشتریان خود می کاهد .

منتظر سوپرایز های نوروزی مجموعه شیک رنک بمانید .صفحه اصلی - افزایش ورودی گوگل ارزان - خرید ورودی گوگل ایرانی - تبلیغ در گوگل - خرید ورودی گوگل - خرید رپورتاژ آگهی - خرید بک لینک - خرید بک لینک اقساطی - بلاگ شیک رنک - تماس باما