اطلاعیه مهم شیک رنک

تاریخ انتشار: 1398/9/21

به اطلاع مشتریان گرامی سامانه شیک رنک و کلیه کاربران می رسانیم؛

در ماه های گذشته و برخی گزارشات دریافتی از سوی کاربران گرامی مبتنی بر اختلال یا قعطی در سرویس های ورودی گوگل مواجه بوده ایم که ادامه این امر ناخوشایند بوده و ممکن است موجب نارضایتی مشتریان این سامانه شده باشد.

در ابتدای سخن ضمن تشکر و قدردانی ویژه از دقت و گزارشات ارسالی مشتریان گرامی اختلالات احتمالی و بروز رسانی های هفتگی و ماهانه بین ۲ الی ۲۴ ساعت گاهی به ندرت ممکن هست بر روی برخی سرویس ها اثر گذار باشد.

اما در ماه های اخیر با توجه به حجم بالای سفارشات و افزایش تعداد درخواست ها بیش از ظرفیت موجود روبرو بوده ایم که با بهینه سازی سرویس ها و کانفیگ های سروری جدید اختلالات اخیر مرتفع گردیده است .

در بهینه سازی های پیش روی اعمال شده از این پس پکیج ها و سرویس های ورودی گوگل سایت محدود و مطابق ظرفیت موجود سایت بوده و طبق زمانبندی که در اطلاعیه های بعدی اعلام می گردد قابل ارایه می باشد .

تمام تلاش ما جلب رضایت واقعی و حس خشنودی مشتریان گرامی می باشد .
امیدواریم در ماه های پایانی سال کلیه مشتریان شیک رنک شاهد بهترین عملکرد در خدمات شیک رنک باشند و مدیریت شیک رنک بر خود وظیفه می داند تمام تلاش خود را جهت ارائه بهترین عملکرد در سرویس ها بکار گیرد .

از این رو با هدف قدردانی و از اعتماد و همراهی شما مشتریان گرامی شیک رنکی بر خود وظیفه میدانیم علاوه بر طرح های تخفیفی و تشویقی و جبرانی گذشته با تدارکی جدید و استقبال در کلیه سفارشات جدیدی که از تاریخ این اطلاعیه به بعد توسط مشتریان گرامی ثبت می شود ۵ روز به تاریخ سررسید سرویس خریداری شده افزوده شود و منابعی بیش از سقف خریداری شده نیز به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است.

از کاربران گرامی دعوت میشود در حین فعال بودن سرویس خریداری شده یا پس از اتمام دوره سرویس خریداری شده نظرات خود را از نحوه عملکرد سرویس دریافتی در بخش نظرات و گفتگو های کاربران (صدای مشتری) ثبت نمایند .

بر این باوریم که:
نظرات با انتقادات سازنده شما راهگشای ماست
چه نقاط قوت ما را یادآوری کنید و چه نقاط ضعفمان را گوشزد کنید.
بنابراین بی صبرانه منتظر نظرات ارزشمند شما شیک رنکی های عزیز هستیم .صفحه اصلی - افزایش ورودی گوگل ارزان - خرید ورودی گوگل ایرانی - تبلیغ در گوگل - خرید ورودی گوگل - خرید رپورتاژ آگهی - خرید بک لینک - خرید بک لینک اقساطی - بلاگ شیک رنک - تماس باما