رونمایی از نسخه جدید سایت شیک رنک chicrank.ir

تاریخ انتشار: 1398/7/6


خرسندیم به اطلاع برسانیم نسخه جدید سایت شیک رنک در تاریخ 98/07/06 رونمایی و هم اکنون در آدرس اینترنتی_https://www.chicrank.ir_فعال گردید .

با توجه به افزایش پکیج ها و تنوع محصولات و خدمات شیک رنک جهت کاهش و بهینه سازی مسیر سفارش تا خرید نهایی مشتری قبلا کمی با پیچیدگی و گاها با موبایل با سختی و دشواری روبرو بود .

در نسخه جدید سایت شیک رنک با طراحی بروز و محیطی کاربر پسند ، واکنشگرا با صفحات بهینه برای موبایل ، تبلت ، دستکاپ ، لب تاب و.. جهت رضایتمندی و خشنودی کاربران و مشتریان گرامی فراهم گردیده است .

نسخه جدید سایت شیک رنک در آدرس chicrank.ir می باشد و نسخه قبلی در آدرس chicrank.com بصورت آرشیو جهت پیگیری و پشتیبانی سفارشات قبلی تا زمان پشتیبانی آخرین سفارش فعال خواهد ماند .
کاربران و مشتریان گرامی از این پس می توانند سفارشات و پکیج های جدید خود را در نسخه جدید سایت شیک رنک در آدرس اینترنتی chicrank.ir پس از ثبت نام مجدد در آن سایت انجام دهند .
پیگیری و رسیدگی و پشتیبانی کلیه سفارشات قبل از تاریخ 98/07/05 در همین سامانه به ادرس فعلی chicrank.com می باشد .

سامانه جدید :_https://www.chicrank.irصفحه اصلی - افزایش ورودی گوگل پلکانی - خرید ورودی گوگل ایرانی - تبلیغ در گوگل - خرید ورودی گوگل - خرید رپورتاژ آگهی - خرید بک لینک - خرید بک لینک اقساطی - بلاگ شیک رنک - تماس با ما