آغاز ارائه بک لینک حرفه ای نوفالو


تاریخ انتشار : 1398/4/26به اطلاع کاربران گرامی مرکز تخصصی ارتقا رتبه شیک رنک و وبمستران گرامی می رساند :

آغاز رونمایی و ارائه از پکیج های اختصاصی بک لینک نوفالو

خوشنودیم به اطلاع کاربران گرامی و همراهان همیشگی شیک رنک برسانیم با توجه به کمبود پکیج های جدید سئو 2019 - 2020 بک لینک نوفالو متناسب با الگوریتم های فعلی و پیش بینی شده گوگل خدمتتان معرفی و بر روی سایت موجود در لینک زیر قرار گرفت

اگر تمام بک لینک های یک سایت فالو باشد و همگی در یک دوره ی کوتاه مدت کمتر از 3 ماه ایجاد شده باشند ، کاملا واضح است که بک لینک ها خریداری شده اند و تقلبی درکار است! و گوگل هم که مخالف سر سخت خرید بک لینک و بطور کلی تقلب در صحنه رقابت است.

با این وجود کلیه سایت هایی که طبیعی و بدون تقلب در صحنه رقابت حاضر شده اند ، تعداد بسیار زیادی بک لینک نوفالو دارند و البته تعدادی هم بک لینک های فالو و با کیفیت بالا ، اما بک لینک نوفالو به دلیل اینکه اعتباری از سایت لینک کننده کسر نمی کند ، لذا راحت تر و بسیار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و گوگل کاملا به این امر واقف است.


هم اکنون مرکز تخصصی شیک رنک برای اولین بار در کل اینترنت برای ارائه پکیج های خرید بک لینک نوفالو پیش قدم شد .


همانطور که باید بدانید به طور طبیعی بایستی درصد بسیار زیادی از بک لینک ها نوفالو باشند و درصد بسیار کمتری فالو ( طبیعت یک سایت که به واسطه ی سئو واقعی در نتایج برتر گوگل قرار میگیرند اینگونه است) بک لینک نوفالو نیز در الویت های اصلی سئو و بهینه سازی 2019 می باشد و برای سایت بسیار نمره مثبت و فوق العاده مهم و تاثیر گذار است و روز به روز به اهمیت بک لینک nofollow افزوده می شود.


کلیه کاربران گرامی وبمستران و سئو کاران از این پس قادر خواهند بود از طریق لینک
نسبت به ثبت سفارش بک لینک طبیعی نوفالو (nofollow) اقدام نمایند .

شیک رنک در رونمایی از پکیج های بعدی خود برایتان سوپرایز خواهد داشت .