ارائه پکیج الماس بک لینک ویژه

تاریخ انتشار: 1396/5/26


به اطلاع کاربران گرامی و وبمستران محترم می رساند :

پکیج های خرید بک لینک جدید شیک رنک با معیارهای جدید سنجش محبوبیت و کیفیت بر اساس فاکتورهای بین المللی زیر بر روی سامانه قرار گرفت .


Authority : اتوریتی یک الگوریتم برای سنجش میزان اعتبار و کیفیت یک سایت و قدرت دامنه آن است که توسط سایت رسمی moz.com ارائه شده است.

MozRank : یا رنک موز همگی به یک معنا و اشاره به محبوبیت یک صفحه روی اینترنت می باشد تقریبا میتوان گفت MozRank مشابه پیج رنک گوگل ارزش یک صفحه و لینک های که به آن صفحه داده شده است به دست می اید هر چه بکلینک های داده شده به آن صفحه بیشتر باشد دارای رتبه بالاتری می باشد .

Trust Rank و Real Rank و Value : ضریب اعتمادی که گوگل نسبت به یک سایت دارد که می توانید توسط سایت seomastering.com این مقدار را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهید.


شیک رنک مفتخر است در قالب پکیج های بکلینک جدید زیر در وب سایت های پربازدید و محبوب بک لینک هایی با نهایت بازدهی در بهبود رنکینگ سایت مشتریان گرامی ارائه کند .

لینک پکیج و تعرفه های جدید
https://www.chicrank.com/backlink-order.phpصفحه اصلی - افزایش ورودی گوگل پلکانی - خرید ورودی گوگل ایرانی - تبلیغ در گوگل - خرید ورودی گوگل - خرید رپورتاژ آگهی - خرید بک لینک - خرید بک لینک اقساطی - بلاگ شیک رنک - تماس با ما