ارائه نمایندگی ورودی گوگل ویژه


تاریخ انتشار : 1396/5/16به اطلاع وبمستران و همکاران گرامی و نمایندگان می رساند :

با درخواست وبمستران گرامی از تاریخ 96/06/16 طرح ارائه نمایندگی ورودی گوگل ویژه بر روی سامانه قرار گرفت و کلیه علاقمندان می توانند در سایت خود براحتی پکیج های ورودی گوگل ویژه ارائه دهند .


این سیستم حاصل تعامل و همکاری گروهی در بازار تجارت الکترونیک ایران با هدف درآمدزایی و توسعه تجارت الکترونیک و کسب درآمد از اینترنت برای وبمستران و فعالان فضای اینترنتی کشور می باشد .

چنانچه دارای سایت، وبلاگ و یا گروه اینترنتی بویژه جز همکاران ما با فعالیت مشابه هستید می توانید با دریافت نمایندگی ورودی گوگل ویژه به ارائه پکیج های ورودی گوگل ویژه به بازدیدکنندگان وب سایت ها و یا گروههای اینترنتی خود ، در سود خالص فروش آنها سهیم شوید و درآمد بسیار مناسبی کسب نمایید.


پیشنیاز همکاری و پذیرش نماینده :
پس از طراحی صفحه اختصاصی در سایت خود مانند https://www.chicrank.com/google2.php مجهز به درگاه پرداخت آنلاین و معرفی به ما با ارسال درخواست از طریق پنل کاربری در لینک https://www.chicrank.com/user/tiket_send-cooperation2.php
شما قادر هستید پس از دریافت تیکت تاییدیه از تعرفه ها با قیمت نمایندگی استفاده نمایید و به عنوان نماینده دائمی ما تلقی شوید .


برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه نمایندگی ورودی گوگل ویژه مراجعه نمایید .