رونمایی از پلن های جدید بک لینک انبوه


تاریخ انتشار : 1396/3/22بک لینک انبوه چه کاربردی دارد ؟

برای اینکه بتوانید به صدر نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو مطرح جهان صعود کنید الزامیست این الگوریتم که اولویت مهم گوگل بوده شامل لینک سازی با کیفیت و به بک لینک های ورودی به سایت خود اهمیت زیادی دهید .

یکی از مهمترین معیارها و مورد توجه و پرچم دار ترین گزینه ها در بهبود رتبه در نتایج جستجو بخصوص نزد GOOGLE.COM دارا بودن بک لینک معتبر و با کیفیت می باشید .

اگر وبسایت شما بک لینک های با ارزشی از دیگر سایت های مطرح دارا باشد در صدر و لیست از نتایج و گوگل در دیتابیس گوگل صعود خواهید کرد به طور کلی هرچه بک لینک های قوی تر و بیشتری داشته باشید در نتایج بالاتری از گوگل قرار خواهید گرفت .

بطور مثال که شما تصمیم داشته باشید در کلمه "خرید بک لینک انبوه" به صفحات اول گوگل صعود کنید با دریافت بک لینک می توانید صدر نشینی گوگل و دیگر موتور های جستجو را به صفحه و کلمه کلیدی از سایت خود اختصاص دهید .

اکثر موتور های جستجوگر مانند گوگل برای بهینه سازی و ارزش گذاری صفحات سایت و دامین ها در نتایج بک لینک دار بودن صفحات سایت ها را سر لوحه جستجوی خود قرار داده اند.
در صورتیکه موفق نشدید از روش های طبیعی و رایگان برای وبسایت خود بک لینک انبوه فراهم کنید می توانید در قالب پکیج های شیک رنک در کمتر از 24 ساعت این امر را به ما بسپارید .


امکان سفارش بک لینک انبوه وجود دارد ؟

بله
سامانه شیک رنک هم اکنون با همکاری سرویس وبلاگ دهی موج بلاگ به آدرس اینترنتی : mojblog.ir قادر است با بهترین امکانات بک لینک انبوه ارزان به تمامی همکاران - وبمستران و سئو کاران گرامی ارائه کند .


کلیه بک لینک ها در (بیش از 400 وبلاگ) سمت راست پایین تمامی وبلاگ های زیر مجموعه سرویس بلاگ دهی موج بلاگ ایجاد می گردند .
لیست وبلاگ ها در لینک http://mojblog.ir/?url=bloglist قابل مشاهده است .


برای سفارش و مشاهده تعرفه ها از طریق منو بالای سایت (بک لینک انبوه) و یا لینک
اقدام نمایید .