رونمایی از 2 پکیج ورودی گوگل ویژه و بازدید شیک


تاریخ انتشار : 1396/1/19به اطلاع وبمستران و کاربران گرامی سامانه می رساند :

به منظور درخواست کاربران گرامی و افزایش سطح کیفیت و بازدهی در بهبود رنکینگ سایت وبمستران گرامی با توجه به تکنولوژی و الگوریتم های روز جامعه بر آن شدیم طبق تجربه و امکانات سیستم دو پکیج زیر را رونمایی و بر روی سامانه قرار دهیم :

1- پکیج ورودی گوگل ویژه در آدرس اینترنتی(https://www.chicrank.com/google2.php)
2- پکیج بازدید شیک در آدرس اینترنتی(https://www.chicrank.com/alexa.php)


طی آخرین نتایج بررسی صورت گرفته دریافتیم که اکثر سایت های صدر نشین در نتایج اول گوگل از بهترین شرایط بانس ریت و مقدار پرش یا کمی تخصصی تر درصد و_مقدار Daily Time on Site و Daily Pageviews per Visitor و Bounce Rate در الکسا برخوردار هستند .
در قالب پکیج های جدید سعی کردیم تمرکزی ویژه روی این پروتکل ها داشته باشیم که نهایت بهره دهی در رنکینک و رتبه طبیعی شامل کاربران گرامیمان گردد .

تکمیلی :

با خرید هر یک از پکیج های ورودی گوگل ویژه علاوه بر بهبود و رشد رنک الکسا و رتبه کلمه کلیدی خود و ارتقا جایگاه سایت شما در نتایج گوگل شاهده بهبود و ارتقا فوری ( Bounce Rate و Daily Pageviews per Visitor و Daily Time on Site در الکسا ) خواهید بود .

مزیت مفید ورودی گوگل ویژه :
در پکیج های ورودی گوگل ویژه هر 1 ورودی گوگل ارسالی بیش از 75 ثانیه از سایت شما بازدید خواهد کرد که باعث افزایش فوری بانیس ریت و کاهش مقدار پرش رنکینک الکسا سایت شما خواهد بود .
اما در ورودی گوگل عادی مقدار هر ورودی گوگل بصورت نرمال یعنی بین 20 الی 30 ثانیه می باشد .


با آرزوی موفقیت روز افزون کسب کار شما