حذف و صفر شدن کلی پیج رنک گوگل

تاریخ انتشار: 1395/1/30

شاید دو سالی بود که گوگل پیج رنک سایت ها را آپدیت نکرده بود ولی از دیروز گوگل پیج رنک تمامی دامنه ها را حذف کرد و دسترسی سایتها را به ابزارpage rank checkerرا قطع کرد .

حال که دیگر هیچ سایتی دارای پیج رنک گوگل نمی باشد باید ببینیم که آیا این الگوریتم سیاست خود را بکلیتغیر می دهد یا خیر .

شاید گوگل با حذف پیج رنک سایت ها سعی در هدفمند شدن نمایش جستجو های گوگل دارد .
تا زمان انتشار این خبر در سامانه افزایش بازدید شیک رنک گوگل آمار و یا ابزاری جانشین رسمی پیج رنک دامنه اعلام نکرده اما همچنان ابزارهای مختلفی وجود دارد که میتوان معیار سئو و ارزش یک دامنه را در نظر گرفت مانند :
پیج اتوریتی - رنک موز - دامین اتوریتی و..

هم اکنون سامانه شیک رنک ابزاری را آماده نموده است که تمامی وبمستران گرامی می توانند ارزش دامنه خود را در لینک زیر مشاهده نمایند .
http://chicrank.ir/mozrank


گوگل اخیرا اعلام کرده بود که نمایش پیج رنک را از تولبار خود بزودی حذف خواهد کرد و پیج رنک صفحات وب برای کاربران عمومی قابل مشاهده نخواهد بود.
دلیل اصلی این موضوع از طرف گوگل گمراه شدن کاربران از طریق بررسی PR اعلام شده است.
و در این روز ها این اعلامیه گوگل اعمال گشت و دیگر پیج رنک برای کاربران قابل مشاهده نخواهد بود.

این موضوع به معنی حذف الگوریتم پیج رنک از الگوریتم های گوگل نیست، بلکه تشخیص پیج رنک صفحات اینترنتی برای کاربران میسر نخواهد بود.

در پایان :
جای هیچگونه نگرانی برای وبمستران گرامی نخواهد بود چرا که تاثیرات این الگوریتم همچنان پایدار است و هم اکنون طی بررسی ها اخیر هیچ گونه تغیراتی در نتایج جستجو اعمال نشده است .صفحه اصلی - افزایش ورودی گوگل پلکانی - خرید ورودی گوگل ایرانی - تبلیغ در گوگل - خرید ورودی گوگل - خرید رپورتاژ آگهی - خرید بک لینک - خرید بک لینک اقساطی - بلاگ شیک رنک - تماس با ما