فیلتر شدن درگاه های پرداخت / غیرفعال شدن پرداخت انلاین


تاریخ انتشار : 1395/1/10به اطلاع کاربران گرامی سامانه می رسد .
با توجه به مشکلاتی که در آخرین روز کاری سال 94 برای شرکت های پرداخت و درگاه های واسط اتفاق افتاد درگاه پرداخت اینترنتی این سامانه نیز موقتا غیرفعال شد .

این اتفاق در آخرین پنج شنبه سال ۹۴ باعث بروز مشکلات فروانی برای وب سایت هاشده است که از خدمات حرفه ای این شرکت ها استفاده می کردند.
در اوج فیلترینگ بیش از 22 درگاه واسط سایت‌های زرین پال و درگاه پرداخت فعال!!! و سایت‌های جهان پی، پی‌لاین و ... از دسترس خارج شده‌اند.

بنیان گذار پی لاین اینطور نوشت :
یکی از شرکت های پرداخت واسط که به دنبال کسب سهم بیشتری از بازار می باشد، با جمع آوری لیستی از وب سایت هایی که روال پرداخت سیستم های واسط را بصورت غیرقانونی دور زده اند و با ارائه این لیست به سازمان های مختلف خواستار فیلترینگ درگاه های واسط شده اند .
نظرات کاربران در سایت خبری آی تی سلام در لینک زیر خواندنیست :

در حال حاضر پرداخت آنلاین این سامانه غیر فعال می باشد کاربران گرامی جهت خرید بازدید ویا ورودی گوگل مورد نظر خود می توانند مبلغ پلن و بسته خود را به شماره کارت بانک ملی 6037997192278423 بنام فرهاد زارع کارت بکات نماییند و اسکن تاییدیه را از طریق تلگرام ارسال و اعلام نماییند حسابشان شارژ گردد .
برای خرید کافیست از طریق آی دی تلگرام_bazdid@_با ما در ارتباط باشید

امیدواریم هر چه سریعتر مشکلات پیش آمده رفع گردد و خدمات دهی شرکت های واسطی همچون پی لاین بزرگ طبق روال قبلی ادامه پیدا کند .