تغیر سورس کدهای صفحه کسب امتیاز


تاریخ انتشار : 1394/10/24به اطلاع کاربران گرامی این سامانه میرساند :

جهت افزایش کارایی سامانه لینک های ارجاع بازدید هر 1 ماه یکبار تغییر می کند .

این فرایند باعث می شود که بازدید های دریافتی و ارسالی با لینکهای ارجاع جدید از سایت کاربران گرامی بازدید به عمل آید .

از آنجایکه ما تنها 1 درصد احتمال می دهیم لینک های ارجاع توسط گوگل بلاک شود از این پس هر 1 ماه یکبار این بخش تغییر میابد بدون هیچگونه اختلال در بخش کسب امتیاز.

دریافت روزانه بازدید از یک لینک به مدت طولانی باعث بلاک شدن سایت در گوگل می شود که این سامانه و با ارسال و تبادل بازدید از چندین دامین و سیستم مستقل ولی متصل به همین سامانه استفاده کرده و از این امر جلوگیری کرده است .

از آنجایی که اکثر بازدید های نیوتب تکراری هستند همچنین با اضافه شده بخش پاپ آپ به تعداد آی پی ها افزوده و تقویت شد .هشدار به افراد سو استفاده گر :
1- کاربران تخلف کار
2- طراحان برنامه های مخرب

از ماه های گذشته برنامه هایی رایج شده که برخی کاربران از طریق اجرای نرم افزار صفحه کسب امتیاز را دور می زنند و امتیاز کسب می کنند و طرحان این برنامه های کلاهبرداری اقدام بفروش چنین مخرب افزارهایی نموده اند .

در این زمینه ما جهت پایبندی به حریم خصوصی کاربران هیچ کاربری را مسدود نمی کنیم تنها آی پی کاربر متخلف را به پلس فتا و مرکز ارائه دهنده خدمات اینترنت گزارش می دهیم .
چندین صفحه و دامنه جهت بررسی آی پی ها و بازدید های انجام شده از قبل اضافه شده و رفتار تمامی کاربران در بخش کسب امتیاز تحت کنترل می باشد .


طراحانی که هر گونه نرم افزاری جهت نقض قوانین این سامانه یا به جهتی دور زدن سیستم طراحی نمایند برخورد قاطعانه و قانونی و تا دقیقه 90 از مدیریت این سامانه واکنشهای (flooding) دریافت خواهند کرد.