سالگرد تاسیس شیک رنک (هدایا و تخفیف استثنایی)


تاریخ انتشار : 1394/10/18سالگرد تاسیس شیک رنک chicrank.ir

سلام عرض می کنیم به تمام کاربران عزیز سامانه شیک رنک و از همراهی یکایک شما عزیزان صمیمانه تشکر می کنیم.

سامانه شیک رنک در سال 93 در چنین روزی (10 دی) با نام و یاد خداوند متعال آغاز به کار کرد، و به حول و قوه الهی تاکنون با موفقیت به ارائه خدمات در زمینه سئو و بهینه سازی و توسعه است.

با وجود تمام مشکلاتی که برای سایت - سرور و ما در این مدت بوجود آمد باز هم به کار خود ادامه دادیم و سعی نمودیم خدماتی را فراهم آوریم که بیشترین بازدهی را داشته باشند .
با این کار علاوه بر ارائه خدماتی به کاربران سایت ، گامی در پیشرفت سایت های تازه تاسیس و ضعیف داشته باشیم.


به مناسبت ساگرد تاسیس سامانه شیک رنک تخفیف و هدایای زیر به مدت 3 روز از تاریخ 94/10/19 الی 94/10/21 تقدیم کابران گرامی می شود .

1- تخفیف ویژه ارتقا سطح کاربری به تمامی کاربران شیک رنک
ارتقا سطح طلایی 1500 تومان
ارتقا سطح نقره ای 900 تومان

2- ارائه هاست دایرکت ادمین از دیتاسنتر آلمان دوماهه-رایگان با 550 مگابایت فضای دیسک با پهنای باند نامحدود و سایر امکانات میزبانی نامحدود با امکان تمدید .


3- ارائه پنل نمایندگی پیامک و تلگرام رایگان
امکان ارائه پنل پیامک رایگان
امکان فعال شدن تمامی خطوط اشتراکی
امکان اتصال به وبسرویس ها و ماژول ها
و..

4- ارائه کنترل پنل و پرتال تبادل لینک به مدت 3 ماه بر روی یکی از ساب دامین های دارای پیج اتوریتی و ایندکس بالا در لینکهای زیر هدیه می گردد .5 - 2000 امتیاز هدیه به کاربرانی که حداقل یک سایت تایید شده در سیستم داشته باشند تعلق می گیرد.

6- درج بنر یکماهه رایگان در پنل کاربری ویژه کاربرانی که بیش از 500000 هزار بازدید در پنل خود دارند .
7- درج لینک 3 ماهه لینک بصورت فالو ویژه کاربرانی که تاکنون بیش از 300.000 ریال خرید داشته اند .

هدیه شماره 2 و 3 ویژه کاربرانی است که تاریخ عضویتشان قبل از تاریخ 94/11/15 می باشد .

هدیه شماره 4 تنها به کاربرانی که حداقل 2 امتیاز قرعه کشی و 1000 امتیاز موجودی داشته باشند تعلق می گیرد .


((
در این مدت تعداد انگشت شماری از کاربران تیکت هایی مبنی بر نارضایتی-عدم دریافت بازدید خریداری شده - عدم دریافت تعداد بازدید دقیق - حذف سایت - اخراج عدم تایید. مواجهه شده اند .

از این بابت در ابتدا ما از این دسته از کاربران خواهی می کنیم اگر سایتی تایید نشده یا باعث اخراج کاربری یا حذف سایتی از سیستم شده است دلیل آن مطالعه نکردن دقیق قوانین سایت و رعایت توسط کاربر و برخی موارد بوده است.
در رابطه با ارسال بازدید هم ما دخالتی نداریم و بازدید ها بصورت تمام و کمال ارسال می شود .
این سامانه فضایی جهت تبادل بازدید و ترافیک فراهم آورده بصورتی که دیگر کاربران از سایت های ثبت شده بازدید می کنند و امتیاز دریافت می کنند و با استفاده از امتیازات سایت خود را ثبت می کنند تا برای دیگران کاربران و با توجه به امتیازات اختصاص داده شده نمایش داده شود .
برخی از سامانه با ارسال رباط و آی پی خالی حتی شمارشگر سایت شما را بصورت چشمگیری افزایش می دهد اما با این روش ایندکس های سایت پاک و سایت در گوگل بلاک می شود علاوه بر آن هیچگونه تاثیری بر روی نتایج جستجو - رنک الکسا - پیچ اتوریتی - دامین اتوریتی و.. نخواهد داشت .

هر 1 بازدید واقعی بیش از 1000 بازدید غیر واقعی ارزش دارد .

در شیک رنک بازدید های ارسالی آی پی خالی یا پاپ آپ خالی نیستند که آمارگیر سایت شما افزایش دهند هدف شیک رنک افزایش شمارشگر آمارگیر شما نیست بلکه افزایش رتبه سایت - کاهش رنک الکسا - افزایش پیج اتوریتی می باشد .

بازدید های خریداری شده بصورت دقیق ارسال می گردند اما با توجه به متصل بودن سیستم به 4 سامانه ارسال بازدید از 4 لینک مجزار و ارسال بصورت پاپ آپ می باشد که برخی از آنها در آمارگیر ها قابل رهگیری نیستند .
80 درصد از آمارگیری ها تنها تعداد آی پی های ورودی را رهگیری می کنند.
معتبرترین-آمارگیر تنها سایت www.alexa.com می باشد که معیار اصلی مدیریت این سامانه می باشد .

دوستان و کاربرانی که هدفشان تنها افزایش شمارشگر آمارگیرسایتشان می باشد از طریق تیکت اعلام نماییند تنها آی پی ارسال شود اما در آی پی های ارسالی تضمینی مربوط به( بلوکه نشدن سایت در گوگل- افزایش پیج اتوریتی و رشد رنک الکسا) نخواهد داشت .
تمامی بازدید های ارسالی شیک رنک مدیریت شده و دارای استانداردهای مربوطه از جمله
Bounce Rate
Daily Pageviews per Visitor
Daily Time on Site
در آن رعایت شده و تاثیر مثبت بر روی رنک و رشد سایت در نتایج جستجو دارد .
))

هم اکنون به خود و سامانه شیک رنک افتخار می کنیم که خدمتی هرچند ناچیز کرده ایم و امیدوار هستیم مورد عنایت و رضایت کاربران و دوستان گرامی سایت قرار گرفته باشد.


ما از سود خود گذشته ایم تا در ارائه خدمات بدون کاستی سنگ تمام بگذاریم .