کسب امتیاز از زیرمجموعه


تاریخ انتشار : 1394/8/8اکثر کاربران گرامی از قابلیت زیر مجموعه گیری سامانه غافل هستند.


شما می توانید با لینک و بنر های زیر مجموعه گیری منحصرد به فرد خود در پنل کاربریتان روزانه امتیاز و موجودی درآمد خدماتی بالایی را به خود اختصاص دهید.
هر کاربری که از طریق این لینک زیر مجموعه گیری شما در سایت ما عضو شود زیر مجموعه شما محسوب می شود و 70 درصد از کل خرید - کسب امتیاز و فعالیت تک تک زیر مجموعه هایتان امتیاز کسب می نمایید.

بدون آنکه حتی یک امتیاز از زیر مجموعه شما کسر گردد.


بطور مثال :
من بدبینانه می گویم روزانه 5 کاربر از لینک منحصرد به فرد شما عضو سیستم می شوند و هر کدام 2000 هزار تومان امتیاز بازدید خرید می نمایند در مجموع روزانه 5000 هزار امتیاز بازدید فقط از خرید لیست (علاوه بر کسب امتیازشان) زیر مجموعه تان به شما تعلق می گیرد.
علاوه بر این
فرض کنید فقط یکی از زیر مجموعه های شما روزانه دست کم 50000 امتیاز با موجودی درآمد خدماتی 10000 ریال کسب نمایید در مجموع 5000 ریال و 25000 هزار امتیاز بازدید تنها از یک زیر مجموعه کسب می نمایید .همچنین میتوانید جهت تشویق زیر مجموعه هایتان به آنها امتیاز هدیه در نظر بگیرید و انتقال دهید.
پس از ورود به پنل کلید سمت راست پنلتان ( کد زیر مجموعه گیری ) را کلیک نمایید
در صفحه باز شده کد منحصرد به فرد شما مانند :
http://chicrank.ir/?refer=admin
خواهد بود.
در انجمن ها - چت روم ها - شبکه های اجتماعی می توانید با یک متن تبلیغاتی ساده کاربران زیادی را به لیست خود اضافه نمایید .
مانند :
آمار بازدید و رتبه سایت خود را افزایش دهید
سامانه پخش بازدید شیک رنک
1800 بکلینک رایگان
500 بازدید رایگان
http://chicrank.ir/?refer=نام کاربری شما
عضویت رایگان
و یا فقط کافیست کد بنر زیر مجموعه گیری را در سایت خود قرار دهید .

حتی اگر بعد از مدتی شما همكاری خود را با سیستم متوقف كنيد و نتوانید به سایت مراجعه کنید باز هم از طریق لینک و کد بنرهای زیر مجموعه گیری صورت میگیرد فعالیت توسط زیر مجموعه تان انجام می شود و درصد تعیین شده امتیاز و موجودی درآمد به صورت خودکار به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.

در حال حاضر با پرداخت 1000 ریال معادل 100 تومان بخش زیر مجموعه گیری خود را فعال نمایید.موفق و پاینده باشید .