کسب امتیاز از زیرمجموعه گیری


تاریخ انتشار : 1394/4/31اکثر کاربران گرامی از قابلیت زیر مجموعه گیری سامانه شیک رنک غافل هستند.
شما می توانید با لینک و بنر های زیر مجموعه گیری منحصرد به فرد خود روزانه امتیاز و موجودی درآمد خدماتی بالایی را به خود اختصاص دهید.
هر کاربری که از طریق این لینک زیر مجموعه گیری شما در سایت عضو شود زیر مجموعه شما محسوب می شود و 50 درصد از خرید - کسب امتیاز و فعالیت زیر مجموعه تان بصورت خودکار بحسابتان افزوده خواهد شد بدون آنکه حتی یک امتیاز از زیر مجموعه شما کسر گردد.
بطور مثال :
من بدبینانه می گویم روزانه 5 کاربر از لینک منحصرد به فرد شما عضو سیستم می شوند و هر کدام 2000 هزار تومان امتیاز بازدید خرید می نمایند در مجموع روزانه 5000 هزار امتیاز بازدید فقط از خرید لیست زیر مجموعه تان به شما تعلق می گیرد.
یا
فرض کنید فقط یکی از زیر مجموعه های شما روزانه دست کم 10000 امتیاز با موجودی درآمد خدماتی 600 ریال کسب نمایید در مجموع 300 ریال و 5000 هزار امتیاز بازدید به شما هدیه تعلق می گیرد بدون آنکه امتیازی از زیر مجموعه تان کسر شود.
همچنین میتوانید جهت تشویق زیر مجموعه تان به آنها امتیاز انتقال دهید.
پس از ورود به پنل گزینه کد زیر مجموعه گیری را کلیک نمایید
در صفحه باز شده کد منحصرد به فرد شما مانند :
http://chicrank.ir/?refer=admin
خواهد بود.
در انجمن ها - چت روم ها - شبکه های اجتماعی می توانید با یک متن تبلیغاتی ساده کاربران زیادی را به لیست خود اضافه نمایید .
مانند :
آمار بازدید و رتبه سایت خود را افزایش دهید
سامانه پخش بازدید شیک رنک
1800 بکلینک رایگان
500 بازدید رایگان
http://chicrank.ir/?refer=نام کاربری شما
عضویت رایگان
و یا فقط کافیست کد بنر زیر مجموعه گیری را در سایت خود قرار دهید .

حتی اگر بعد از مدتي شما همكاري خود را با سیستم متوقف كنيد و نتوانید به سایت مراجعه کنید باز هم از طریق لینک و کد بنرهای زیر مجموعه گیری صورت میگیرد فعالیت توسط زیر مجموعه تان انجام می شود و درصد تعیین شده امتیاز و موجودی درآمد به صورت خودکار به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.

در حال حاضر با پرداخت 1000 ریال معادل 100 تومان و یا با ارسال تیکت بخش زیر مجموعه گیری خود را فعال نمایید.