راهنمای پرداخت و تکمیل سفارش

1- قبل از پرداخت ابتدا به پنل کاربری خود وارد شده باشید . عضو نیستید؟
از طریق صفحه اصلی یکبار به پنل وارد شوید کافیست
2- از طریق آیکون  سفارش دلخواه خود کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید .
3- پس از پرداخت موفق به صفحه ارسال درخواست هدایت می شوید که تنها کافیست آدرس سایت و عنوان کلمه کلیدی را برای ما ارسال نمایید .

سفارش بک لینک انبوه - خرید بک لینک انبوه - فروش بک لینک ارزان


پکیج های خرید بک لینک انبوه

برای اینکه بتوانید به صدر نتایج گوگل و سایر جستجوگرهای معتبر بصورت رقابتی قرار بگیرید تعداد لینک های سایت شما ملاک گوگل خواهد بود
 
مثلا شما تصمیم داشته باشید در کلمه "خرید بک لینک انبوه" در صفحات برتر و اولی گوگل جای بگیرید با دریافت بک لینک انبوه می توانید با رقیب خود به رقابت بپردازید و نسبت به رقیب خود 1 امتیاز مثبت داشته باشید و صدر نشینی گوگل را به صفحه و کلمه کلیدی سایت خود اختصاص دهید .
 
جستجوگرهای معتبر بویژه گوگل برای رتبه بندی رقابتی صفحات سایت ها در نتایج رقابتی خود تعداد بک لینک های صفحات سایت ها را جز امتیاز مثبت برای 1 سایت در نظر می گیرد.
 

بیش از +2500 بک لینک انبوه بصورت شناور و فالو در قسمت سمت چپ صفحه اصلی و تمامی صفحات از مجموع کل وبلاگ های 3 سرویس بلاگ دهی یک دو سه بلاگ و جت بلاگ و پارسه بلاگ ایجاد می گردند .
بهای هر بک لینک ماهانه این پکیج فقط 500 ریال
نوع پلن✅ مکان قرار گیری✅ نمونه تصویر بک لینک ها✅ قیمت بک لینک برای 1 ماه✅ قیمت بک لینک برای 3 ماه✅
A5 یک دو سه بلاگ
جت بلاگ
پارسه بلاگ
مشاهده 125,000 تومان
300,000 تومان

پکیج های خرید 1000 بک لینک ugc انبوه

 

ویژگی جدید ugc در بک لینک ها حاوی اطلاعاتی بسیار مهم و ارزشمندی برای رتبه بندی نتایج موتورهای جست و جو به حساب می آیند.

ویژگی جدید و پیشنهادی گوگل بک لینک UGC حاوی اطلاعاتی ارزشمند و جدید نسبت به گذشته است که بطرز شگفت انگیزی به گوگل سیگنالی مثبت ارسال می کند .

پس از آپدیت جدید گوگل و افزودن ویژگی های جدید UGC به لینک ها باعث شده گوگل به شدت این لینک ها را بشکل معجزه آسایی رصد و رتبه بندی کند.

این ویژگی جدید به گوگل کمک می کند تا به درک بهتری از تشخیص نوع لینک های استاندارد و مفید سایت داشته باشد و به درستی در خصوص آنها برای نتایج خود تصمیم گیری کند.


یکی از مهمترین معیارها و مورد توجه و پرچم دار ترین گزینه ها در بهبود رتبه در نتایج جستجو گوگل دارا بودن بک لینک معتبر و با کیفیت می باشید .
اگر وبسایت شما بک لینک های با ارزشی از دیگر سایت های مطرح دارا باشد در صدر و لیست از نتایج و گوگل در دیتابیس گوگل صعود خواهید کرد به طور کلی هرچه بک لینک های قوی تر و بیشتری داشته باشید در نتایج بالاتری از گوگل قرار خواهید گرفت .
برای اینکه بتوانید به صدر نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو مطرح جهان صعود کنید الزامیست این الگوریتم که اولویت مهم گوگل بوده شامل لینک سازی با کیفیت و به بک لینک های ورودی به سایت خود اهمیت زیادی دهید .


بیش از 1000 بک لینک انبوه ugc بصورت شناور و فالو در قسمت سمت چپ کل وبلاگ های سرویس بلاگ دهی یک دو سه بلاگ ایجاد می گردند .

نوع پلن✅ مکان قرار گیری✅ نمونه تصویر بک لینک ها✅ قیمت بک لینک برای 1 ماه✅ قیمت بک لینک برای 3 ماه✅
A1 یک دو سه بلاگ مشاهده 99,000 تومان
297,000 تومان

آخرین بروز رسانی این صفحه در تاریخ : 99/01/10

این صفحه را به همکاران خود به اشتراک بگذارید