راهنمای پرداخت و تکمیل سفارش

1- قبل از پرداخت ابتدا به پنل کاربری خود وارد شده باشید . عضو نیستید؟
از طریق صفحه اصلی یکبار به پنل وارد شوید کافیست
2- از طریق آیکون  سفارش دلخواه خود کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید .
3- پس از پرداخت موفق به صفحه ارسال درخواست هدایت می شوید که تنها کافیست آدرس سایت و عنوان کلمه کلیدی را برای ما ارسال نمایید .

سفارش و خرید بک لینک در شبکه وبلالگ انبوه


پکیج خرید بک لینک وبلاگی


برای اینکه بتوانید به صدر نتایج گوگل و سایر جستجوگرهای معتبر بصورت رقابتی قرار بگیرید تعداد لینک های سایت شما ملاک گوگل خواهد بود

در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .

مثلا شما تصمیم داشته باشید در کلمه "خرید بک لینک انبوه" در صفحات برتر و اولی گوگل جای بگیرید با دریافت بک لینک انبوه می توانید با رقیب خود به رقابت بپردازید و نسبت به رقیب خود 1 امتیاز مثبت داشته باشید و صدر نشینی گوگل را به صفحه و کلمه کلیدی سایت خود اختصاص دهید .

جستجوگرهای معتبر بویژه گوگل برای رتبه بندی رقابتی صفحات سایت ها در نتایج رقابتی خود تعداد بک لینک های صفحات سایت ها را جز امتیاز مثبت برای 1 سایت در نظر می گیرد.

خرید بک لینک را می توان جزء موثر ترین اقداماتی معرفی کرد که صاحبان انواع و اقسام وب سایت های اینترنتی در راستای جذب بازدید و مشتری بیشتر از وجود آن بهره مند شوند. بطور حتم دریافت بک لینک با برنامه ریزی و استراتژی صحیح برای لینک سازی سایت می تواند جایگاه وب سایت را در نتایج اول گوگل ارتقا دهد .

برای این که سایت شما بتواند در نتایج برتر جستجوی گوگل بدرخشد و جایگاه بالایی را به خود اختصاص دهد به بک لینک های قدرتمندی احتیاج مبرم دارد .

یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .

 

خرید بک لینک هوشمندانه در شیک رنک

خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنکم به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.

در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .

مانند : خرید بک لینک شیک رنک - خرید بک لینک هوشمند - خرید بک لینک در شیک رنک

این تکنیک پیشنهادی هیچ ریسکی برای سایت شما ایجاد نمی کند و بطور شگفت انگیز و استانداردی در بیشتر کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .

 

تاثیرات مثبت و مزیت های منحصر به فرد خرید بک لینک:
افزایش کیفیت سئو: هر چه از بک لینک هایی اصولی تر و باکیفیت تری استفاده کنید، می توانید در نتیجه رتبه ی بالا تری برای کلمات ارگانیگ محتوای سایت خود از طرف گوگل دریافت کنید.

ایندکس سریع تر صفحات: بک لینک ها به روت های موتور های جستجو کمک می کنند که صفحات یک سایت را سریع تر ایندکس کنند. این نکته برای سایت های نو پا و تازه تاسیس بسیار حائز اهمیت است.

گرفتن بازدید سایت از سایت لینک دهنده: وقتی که شما در یک سایت خوب و مر بازدید لینک داشته باشید، قطعا کاربرانی با کلیک بر روی لینک وارد سایت شما خواهند شد و این نکته روی بانس ریت سایت شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

بیش از +2800 بک لینک انبوه بصورت شناور و فالو در قسمت سمت چپ صفحه اصلی و تمامی صفحات از مجموع کل وبلاگ های 3 سرویس بلاگ دهی یک دو سه بلاگ و ویا بلاگ و نصر بلاگ ایجاد می گردند .بهای هر بک لینک ماهانه این پکیج فقط 1000 ریال
نوع پلن مکان قرار گیری نمونه تصویر بک لینک ها قیمت بک لینک برای 1 ماه قیمت بک لینک برای 3 ماه
A5 یک دو سه بلاگ
ویا بلاگ
نصر بلاگ
مشاهده 280,000 تومان
680,000 تومان

پکیج خرید 1000 بک لینک ugc انبوه

 

ویژگی جدید ugc در بک لینک ها حاوی اطلاعاتی بسیار مهم و ارزشمندی برای رتبه بندی نتایج موتورهای جست و جو به حساب می آیند.

ویژگی جدید و پیشنهادی گوگل بک لینک UGC حاوی اطلاعاتی ارزشمند و جدید نسبت به گذشته است که بطرز شگفت انگیزی به گوگل سیگنالی مثبت ارسال می کند .

پس از آپدیت جدید گوگل و افزودن ویژگی های جدید UGC به لینک ها باعث شده گوگل به شدت این لینک ها را بشکل معجزه آسایی رصد و رتبه بندی کند.

این ویژگی جدید به گوگل کمک می کند تا به درک بهتری از تشخیص نوع لینک های استاندارد و مفید سایت داشته باشد و به درستی در خصوص آنها برای نتایج خود تصمیم گیری کند.


یکی از مهمترین معیارها و مورد توجه و پرچم دار ترین گزینه ها در بهبود رتبه در نتایج جستجو گوگل دارا بودن بک لینک معتبر و با کیفیت می باشید .
اگر وبسایت شما بک لینک های با ارزشی از دیگر سایت های مطرح دارا باشد در صدر و لیست از نتایج و گوگل در دیتابیس گوگل صعود خواهید کرد به طور کلی هرچه بک لینک های قوی تر و بیشتری داشته باشید در نتایج بالاتری از گوگل قرار خواهید گرفت .
برای اینکه بتوانید به صدر نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو مطرح جهان صعود کنید الزامیست این الگوریتم که اولویت مهم گوگل بوده شامل لینک سازی با کیفیت و به بک لینک های ورودی به سایت خود اهمیت زیادی دهید .


بیش از 1000 بک لینک انبوه ugc بصورت شناور و فالو در قسمت سمت چپ کل وبلاگ های سرویس بلاگ دهی یک دو سه بلاگ ایجاد می گردند .

نوع پلن مکان قرار گیری نمونه تصویر بک لینک ها قیمت بک لینک برای 1 ماه قیمت بک لینک برای 3 ماه
A1 یک دو سه بلاگ مشاهده 99,000 تومان
297,000 توماننکته :
پس از پرداخت سفارش پکیج خواهشمند است آدرس سایت و حداکثر 2 عبارت کلیدی را در ادامه مراحل سفارش ارسال بفرمایید .

حداکثر زمان فعالسازی سفارشات بک لینک 48 ساعت می باشد .


آخرین بروز رسانی این صفحه در تاریخ : 99/04/20

این صفحه را به همکاران خود به اشتراک بگذارید