راهنمای پرداخت و تکمیل سفارش

1- قبل از پرداخت ابتدا به پنل کاربری خود وارد شده باشید . عضو نیستید؟
از طریق صفحه اصلی یکبار به پنل وارد شوید کافیست
2- از طریق آیکون  سفارش دلخواه خود کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید .
3- پس از پرداخت موفق به صفحه ارسال درخواست هدایت می شوید که تنها کافیست آدرس سایت و عنوان کلمه کلیدی را برای ما ارسال نمایید .

مشتری محترم در صورتی که به پنل کاربری وارد شدید تا زمانی که دکمه خروج کلیک نکرده باشید نام کاربری شما در اینجا قابل رویت خواهد بود


نام کاربری :

سفارش و خرید بک لینک در شبکه وبلالگ انبوه


پکیج خرید بک لینک وبلاگی


برای اینکه بتوانید به صدر نتایج گوگل و سایر جستجوگرهای معتبر بصورت رقابتی قرار بگیرید تعداد لینک های سایت شما ملاک گوگل خواهد بود

در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .

مثلا شما تصمیم داشته باشید در کلمه "خرید بک لینک انبوه" در صفحات برتر و اولی گوگل جای بگیرید با دریافت بک لینک انبوه می توانید با رقیب خود به رقابت بپردازید و نسبت به رقیب خود 1 امتیاز مثبت داشته باشید و صدر نشینی گوگل را به صفحه و کلمه کلیدی سایت خود اختصاص دهید .

جستجوگرهای معتبر بویژه گوگل برای رتبه بندی رقابتی صفحات سایت ها در نتایج رقابتی خود تعداد بک لینک های صفحات سایت ها را جز امتیاز مثبت برای 1 سایت در نظر می گیرد.

خرید بک لینک را می توان جزء موثر ترین اقداماتی معرفی کرد که صاحبان انواع و اقسام وب سایت های اینترنتی در راستای جذب بازدید و مشتری بیشتر از وجود آن بهره مند شوند. بطور حتم دریافت بک لینک با برنامه ریزی و استراتژی صحیح برای لینک سازی سایت می تواند جایگاه وب سایت را در نتایج اول گوگل ارتقا دهد .

برای این که سایت شما بتواند در نتایج برتر جستجوی گوگل بدرخشد و جایگاه بالایی را به خود اختصاص دهد به بک لینک های قدرتمندی احتیاج مبرم دارد .

یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .

 

خرید بک لینک هوشمندانه در شیک رنک

خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنکم به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.

در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .

مانند : خرید بک لینک شیک رنک - خرید بک لینک هوشمند - خرید بک لینک در شیک رنک

این تکنیک پیشنهادی هیچ ریسکی برای سایت شما ایجاد نمی کند و بطور شگفت انگیز و استانداردی در بیشتر کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .

 

تاثیرات مثبت و مزیت های منحصر به فرد خرید بک لینک:
افزایش کیفیت سئو: هر چه از بک لینک هایی اصولی تر و باکیفیت تری استفاده کنید، می توانید در نتیجه رتبه ی بالا تری برای کلمات ارگانیگ محتوای سایت خود از طرف گوگل دریافت کنید.

ایندکس سریع تر صفحات: بک لینک ها به روت های موتور های جستجو کمک می کنند که صفحات یک سایت را سریع تر ایندکس کنند. این نکته برای سایت های نو پا و تازه تاسیس بسیار حائز اهمیت است.

گرفتن بازدید سایت از سایت لینک دهنده: وقتی که شما در یک سایت خوب و مر بازدید لینک داشته باشید، قطعا کاربرانی با کلیک بر روی لینک وارد سایت شما خواهند شد و این نکته روی بانس ریت سایت شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

بیش از +2240 بک لینک انبوه بصورت شناور و فالو در قسمت سمت چپ صفحه اصلی و تمامی صفحات از مجموع کل وبلاگ های 3 سرویس بلاگ دهی یک دو سه بلاگ و ویا بلاگ و نصر بلاگ ایجاد می گردند .نوع پلن مکان قرار گیری نمونه تصویر بک لینک ها قیمت بک لینک برای 1 ماه قیمت بک لینک برای 3 ماه
A5 بلاگنما
ویا بلاگ
نصر بلاگ
مشاهده 280,000 تومان

سفارش سریع


680,000 تومان

سفارش سریع

در سفارش سریع می توانید پکیج های 60 و 90 روزه در دوره پرداخت 3 و 6 ماهه را انتخاب نمایید

نکته :
پس از پرداخت سفارش پکیج خواهشمند است آدرس سایت و حداکثر 2 عبارت کلیدی را در ادامه مراحل سفارش ارسال بفرمایید .

حداکثر زمان فعالسازی سفارشات بک لینک 48 ساعت می باشد .


آخرین بروز رسانی : 99/08/25

این صفحه را به همکاران خود به اشتراک بگذارید