راهنمای پرداخت و تکمیل سفارش

1- قبل از پرداخت ابتدا به پنل کاربری خود وارد شده باشید . عضو نیستید؟
از طریق صفحه اصلی یکبار به پنل وارد شوید کافیست
2- از طریق آیکون  سفارش دلخواه خود کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید .
3- پس از پرداخت موفق به صفحه ارسال درخواست هدایت می شوید که تنها کافیست آدرس سایت و عنوان کلمه کلیدی را برای ما ارسال نمایید .

مشتری محترم در صورتی که به پنل کاربری وارد شدید تا زمانی که دکمه خروج کلیک نکرده باشید نام کاربری شما در اینجا قابل رویت خواهد بود


نام کاربری :

تبلیغات ارزان در گوگل - تبلیغ در گوگل - تبلیغ ارزان در گوگل

کمپین های تبلیغ ارزان در گوگل و صفحه اول گوگل


تبلیغات در گوگل ادوردز تبلیغاتی هدفمند و مسقیم در گوگل می باشد، که یکی از پر طرفدارترین نوع تبلیغات اینترنتی در دنیای کسب کار اینترنتی است.
تفاوت تبلیغات در گوگل ادوردز با سایر سرویس ها این است که کاربران در تبلیغات گوگلی برای هر کلیک روی سایت مبلغی از بودجه اختصاص یافته به کمپین تبلیغاتی را پرداخت می کنند .
مشتریان پس از ثبت سفارش نیاز به صرف زمان و.. ندارند چون که تیم شیک رنک با مدیریت بهینه کمپین ها و تعیین حداقل نرخ کلیک تمام سعی تلاش خود را جهت بهبود در اثر بخشی تبلیغات مشتریان و جلوگیری از هدر رفتن کلیک ها و بودجه در کمپین های تبلیغاتی را بکار گرفته و مدیریت می کند .


تبلیغات در گوگل کمپین شما شما به میلیون ها کاربر گوگل نمایش داده می شود و به قطعیت می توان گفت این نوع تبلیغات از هدفمندترین تبلیغات در دنیای اینترنت می باشد زیرا فقط به مخاطبانی نمایش داده می شود که صرفا به دنبال آن محصول هستند.


مزایای تبلیغات در گوگل یا Google adwords مجموعه شیک رنک :

✅ نمایش تبلیغ در گوگل فارسی ایران و کل جهان
✅ حداکثر کلید واژه نامحدود در کمپین ها
✅نمایش تبلیغ گوگل در موبایل - تبلیت و کامپیوتر و تمامی دیواس ها
✅ پایینترین نرخ کلیک حداقل 0.02 و حداکثر 0.05 بابت هر کلیک
✅ مدت نمایش نامحدود (تا زمان اتمام بودجه پرداختی)
✅ارائه مشاوره انتخاب کلید واژه هوشمند و هدفمند و پیشنهادی گوگل (رایگان)
✅ دسترسی مستقیم به کنترل پنل جهت مشاهده کلیه آمار ارقام و گزارش های دقیق (در صورت درخواست)
✅ قابلیت اندازه گیری کلید واژه ، قابل تغییر ، حذف یا اضافه توسط تیم شیک رنک
✅ ارائه آمار دقیق از بخش های مختلف بصورت مستقیم از اکانت گوگل (در صورت درخواست)
✅ پشتیبانی مشاوره و نظارت 24 ساعته از طریق کلیه پل های ارتباطی
✅بدون نیاز به سئو طی کمتر از 24 ساعت در صفحات نخست گوگل
✅ امکان بلیغ در گوگل شیک رنک">موتور جستجو گوگل هدفمند ترین روش برای جذب مشتریان مورد نظر شماست .
✅در سیستم زد اسپمینگ تبلیغات گوگل کلیک های غیر واقعی، تکراری و تقلبی به صورت خودکار شمارش نمی گردد و بودجه ای از کمپین شما کسر نخواهد شد .
✅ تبلیغات شما در حین مشاهده شدن و حتی عدم کلیک باعث آشنایی با نام تجاری و برند شما می شود و در حین حال در کوتاه ترین مدت بیشترین نمایش را خواهد داشت.
✅ و کلیه امکانات معرفی کسب کار شما با کمترین بودجه و حداکثر بازدهی ...

در انتهای صفحه در رابطه با تبلیغات گوگلی بیشتر بدانید...


کمپین های تبلیغ در گوگل ادوردز Google Adwords


شماره کمپین شارژ پنل متوسط تعداد ورود کاربر حداکثر تعداد ورود کاربر تعرفه به تومان
معمولی-x1 100$ 2000 نفر 5000 نفر 480,000
استاندارد-x2 200$ 40.000 10.000 نفر 940,000
حرفه ای-x4 400$ 10.000 نفر 25.000 نفر 1,880,000
پیشرفته-x8 800$ 20.000 نفر 50.000 نفر تماس بگیرید

آخرین آپدیت : 99/01/10

زمان تقریبی فعالسازی این سرویس : 2 الی 24 ساعت
اطلاعاتی که پس از پرداخت برای تکمیل سفارش می بایست ارسال نمایید :

A- آدرس سایت : دامنه ir نیز مورد پذیرش می باشد .
B - عنوان 1 : حداکثر 30 کاراکتر
C- عنوان 2 : حداکثر 30 کاراکتر
E - توضیحات هدفمند : حداکثر 80 کاراکتر
F - کلمات کلیدی : نامحدود

تصویر نمونه


جهت بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک نمایید .


نمونه تبلیغ در گوگل

برای بزرگ نمایی بر روی تصویر کلیک کنید .


تبلیغ در گوگل بهترین راه جذب مشتری

بله درست است، امروزه تبلیغات در گوگل جزء بهترین راه های جذب مشتری برای انواع و اقسام محصولات، خدمات و برند هاست؛ چرا که در این روش تبلیغاتی از وسیع ترین و پر مخاطب ترین موتور جستجو گر جهانی، یعنی گوگل استفاده می شود.

بنابراین طبیعی است که با درج تبلیغات در این بستر وسیع مشتری های واقعی به مراتب عدید تری از تبلیغ در بستر های دیگر جذب خواهید کرد.
لازم است بگوییم طبیعتاً هر کسی که به دنبال معرفی کسب و کار خود است، در راستای جست و جوی روش های تبلیغاتی موثر با راهکار های فراوانی رو به رو می شود که می توانیم به مواردی چون تبلیغ از طریق بیلبورد ها، پخش اتیکت، آگهی های رسانه ای، تبلیغ در فضای مجازی و تبلیغ در گوگل اشاره کنیم.

در میان روش های تبلیغاتی مذکور تبلیغ در گوگل نسبت به بقیه بسیار پر مخاطب تر و پر بازده تر است، چرا که این بستر تبلیغاتی مورد استفاده ی تمام جوامع جهانی همچنین کشور ما ایران قرار می گیرد.


به عبارت دیگر امروزه بیشتر افراد برای یافتن کالا، خدمت یا حتی خبر مورد نظر خود، به موتور های جستجو مراجعه می نمایند.
در واقع همه ما به موتور های جستجو برای یافتن گزینه مورد نظر خودمان اعتماد می کنیم. موتور های جستجو بر اساس الگوریتم های مشخص و البته بر اساس کلمه کلیدی درخواستی ما، سایت هایی را به ما پیشنهاد می کنند.

مدیران وب سایت ها می توانند با رعایت نکاتی در اولویت جستجوی این موتور ها قرار گیرند. نیاز به تاکید نیست که قرار گرفتن در اولویت جستجوی این موتور ها تا چه حد تاثیرگذار بوده و می تواند کسب و کار شما را متحول کند اما واقعیت این است که قرار گرفتن در اولویت موتورهای جستجو در عمل پیچیده تر از چیزی است که به نظر می رسد. تبلیغ در گوگل روشی میانبر برای رسیدن به این هدف می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تبلیغ در گوگل و روش های انجام آن

حالا که از تاثیر بالای درج تبلیغات در گوگل آشنا شده اید، حتما می پرسید انجام این فرایند تبلبغاتی از چه متد هایی برخوردار است و مستلزم چه اقداماتی می باشد؟

برای درج تبلیغات در گوگل دو روش مختلف وجود دارد. روش اول با این که مستلزم پرداخت هزینه ی چشمگیری نیست، در مقابل بازدهی نسبتاً کمتری دارد. هدف اصلی فرایند تبلیغ در گوگل نمایش وب سایت ارائه دهنده ی محصول و یا خدمات در صفحه ی اول است که مطابق با روش اول اگر محتوای درج شده در وب سایت خود را سئو سازی کنید و محتوایی با چگالی کلمات مناسب و لینک سازی مطلوب انتشار نمایید، می توانید طی بازه ی زمانی نسبتاً بلندی تبلیغات موثری داشته باشید.

در واقع سئوی محتوای وب سایت شما اگر اصولی تولید شود، به طور حتم سرعت بازدهی بالا تری در جذب مشتری خواهد داشت، گفتنیست این روش تبلیغاتی بر اساس سرچ و جستجوی مشتریان است‌.

در مورد روش دوم تبلیغات در گوگل که معروف به گوگل ادوردز است می توان گفت موثر ترین راه تبلیغاتی در این بستر جهانی می باشد که بر پایه ی تعداد کلیک ها بنا شده است. قبل از اینکه وارد رابط تبلیغات گوگل ادوردز شوید، باید خود را با لیست مناسبی از کلمات کلیدی مجهز سازید تا بتوانید تلاش های خود را به شیوه مناسبی هدایت نمایید.

تبلیغ در گوگل چه مزایا و اثرات مثبتی به همراه دارد؟

اگر می خواهید با مزایا و اثرات مثبت تبلیغات در گوگل آشنا شوید، بهتر است آن ها را طی مواردی همچون مورد های پایین معرفی کنیم که عبارتند از:

کاملاً مقرون به صرفه است.
منجر به کسب سود سریع تر و بیشتری می شود.
آمار دقیقی از مشتریان ارائه می دهد.
می توانید مشتریان هدف خود را مشخص کنید.
و ...


این صفحه را به همکاران خود به اشتراک بگذارید